Forum

Przedszkole rewolucyjne 🙂  

RSS

Pionierzy
Member Admin
03/09/2017 9:13 pm  

Cześć.

Czy organizacja Postępowi Pionierzy powinna budować strukturę, która stanowić będzie (w pewnym sensie) przedszkole dla PMP (Postępowa Młodzież Polski), czy lepiej było by skupić się na konstrukcji zupełnie niezależnej organizacji skupiającej osoby w wieku od 10 do 15 roku życia, która organizować będzie, np. obozy letnie pod opieką osób z PMP lub PPP?

Obozy takie mogłyby także przybierać formę zgrupowań sportowych, gdzie można by połączyć aktywność fizyczną z edukacją polityczną młodych aktywistów.

Jakie jest Wasze zdanie w temacie? Do wypowiedzenia się zachęcamy głównie młodych sympatyków rewolucyjnego ruchu robotniczego 🙂

OdpowiedzCytat
karolg12345
Member Admin
05/09/2017 3:41 am  

Co prawda młodzieżą (tak młodą) już nie jestem ale wydaje mi się, że tak na prawdę najlepiej połączyć te pomysły - nie ma powodu dla którego byłby sens je rozdzielać.

OdpowiedzCytat
Postep
Member Admin
28/09/2017 3:37 pm  

Organizacja obozów letnich oraz różnych form wspólnego spędzania wolnego czasu przez młodych lewicowców - wszystko to wydaje się najbardziej rozsądnym pomysłem dla dopiero co powstających Postępowych Pionierów.

Nie można - na pewno - dopuścić do jakiegokolwiek poluzowania więzów między Pionierami a PMP. Działaczki i działacze PMP powinni zawsze służyć pomocą, radą i wsparciem dla swych młodszych Tow.

Na chwilę obecną możemy przynajmniej zbierać kontakty do młodszych osób, które chcą działać w przyszłości w ruchu robotniczym i podtrzymywać dialog między PMP, a naszymi młodymi sympatykami.

Zgłaszajcie się, młodzi Tow.!

OdpowiedzCytat

Praca