Forum

Jaki kierunek?  

  RSS

Mundury
Member Admin
Dołączył:3 tygodnie  temu
Posty: 1
03/09/2017 8:58 pm  

Cześć.

Czy Waszym zdaniem Organizacja Mundurowa "Postęp" powinna zająć się od ręki przyjęciem jednolitego umundurowania, treningiem fizycznym i politycznym (organizacją ćwiczeń polowych), czy raczej powinniśmy się skupić na budowie organizacji dzień po dniu, edukując na początek nowych działaczy, sprawdzając ich solidność, oddanie Sprawie i dyscyplinę?

W swej działalności - na pewno - warto abyśmy odwoływali się do pięknych tradycji Gwardii Ludowej - Armii Ludowej, Ludowego Wojska Polskiego itd. Warto było by od czasu do czasu zorganizować, np. rajd śladem jednego z oddziałów AL, wziąć udział w uroczystościach rocznicowych jednej z partyzanckich bitew z II wojny światowej itp.

Jak sądzicie, Tow.?

 

Edytowany:3 tygodnie  temu

OdpowiedzCytat
karolg12345
Member Admin
Dołączył:1 miesiąc  temu
Posty: 33
05/09/2017 3:56 am  

Wydaje mi się, że OM będzie potrzebować solidnych struktur w związku z tym uważam że na początku powina ona skupić się na osobach sprawdzonych w ruchu Postęp + jak się trafi okazja (np. jakiś trener sztuk walki) to można zrobić wyjątek natomiast kiedy organizacja się umocni, zewrze szeregi to warto ułatwić wstęp dla osób z krótkim bądź żadnym stażem w ruchu.


OdpowiedzCytat
  
Praca