Forum

Rodzina czy polityka?  

RSS

Katarzyna A.
Member Admin
02/11/2017 11:46 am  

Hej. 😉 Co dla was jest ważniejsze, działalność polityczna czy rodzina? Czy bylibyście w stanie poświęcić dobro bliskich dla osiągnięcia celów politycznych?

OdpowiedzCytat
karolg12345
Member Admin
02/11/2017 11:06 pm  

Na pierwsze pytanie mogę odpowiedzieć bez trudu - polityka, natomiast co do pytania drugiego to nie bardzo rozumiem jego  treść tzn. w mojej rodzinie mój wujek jest burżujem inny natomiast był biurokratą zarabiającym ok. 80-100tys. zł miesięcznie więc jeżeli pytasz czy zagoniłbym ich świadomie do łopaty przysłowiowej (czyli do uczciwej pracy) to jasne, że tak - bez dwóch zdań, nie jestem pewny jak inaczej miałoby wyglądać poświęcanie dobra bliskich dla osiągnięcia celów politycznych...

Edytowany:2 tygodnie  temu

OdpowiedzCytat
Lion_Luk
Member Admin
04/11/2017 4:01 pm  

Celem awangardy ruchu robotniczego jest wskazywanie dróg postępowania, pilnowanie żeby partia robotnicza się nie zbiurokratyzowała, stanie na straży rozwoju organizacji robotniczej oraz zawsze bycie w pierwszym szeregu walki klas.

Moim zdaniem nic wcale nie potrzeba poświęcać kosztem czegoś innego. O ile tylko mamy w miarę dobrą zdolność do organizowania swego czasu zawodowego, rodzinnego i politycznego - to wszystko w sumie można spokojnie pogodzić 🙂 Oczywiście nie zawsze i wszędzie można wszystko pogodzić (są tylko 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu itd.), ale nawet jeśli coś w jednym miesiącu było nieco zaniedbane, to w następnym - możemy spokojnie poświęcić temu znacznie więcej czasu.

OdpowiedzCytat

Praca